hamburger served with lettuce, tomato and onion. Mon – Thur. . Ta usługa może zawierać tłumaczenia dostarczone przez Google. Nie tylko ich jedzenie świetne, ale cena była bardzo rozsądna ($ 8 - $ 10 ) i obfite. Specialties: A family style restaurant offering a selection of mouth-watering food. Personel był bardzo...szybki i jedzenie było bardzo smaczne. - See 132 traveler reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. served with lettuce and tomato on kaiser roll. Czy w tej restauracji są serwowane dobre posiłki dla wegan? Cards We Accept. Open now : 07:00 AM - 9:00 PM. Siedzieliśmy w barze po drugiej stronie 3 innych dżentelmen, który w końcu się i po lewej stronie. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!Więcej, Uważam, że ta restauracja ma widziałem lepsze dni. Hitching Post: I was pleasantly surprised! Hitching Post: Awesome fish fry! Portage, WI 53901. Claimed. Nie był zbyt zajęty, więc jedzenie nie było świeże. Wszystko brakowało smaku. podróżnych, Pierwszy dzień wiosny! Zatrzymaliśmy się na śniadanie, które było OK, ale nic specjalnego. 134 reviews #4 of 36 Restaurants in Portage $$ - $$$ American Bar Gluten Free Options. Obsługa była dosłownie nie istnieje i straszny. . Serves Breakfast, Burger, Seafood. Portage, Portage, Wisconsin … Nie będzie popełniania tego błędu ponownie.Więcej. ! Kelnerki znają nas po imieniu i są zawsze z przyjemnością. 7.99 cowboy burger przestronny. Hitching Post: Another Pleasing Visit - See 134 traveler reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. Brian, mój barman, była na miejscu z obsługą, wiedzy na temat okolicy, i atmosferę. Brakowało przypraw i smak. Hitching Post: Typical WI supper club - great salad bar - See 134 traveler reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. Brunch jedzenie...było po prostu poniżej Avenue. Ładnie i czysto. Hitching Post: This has traditionally been a good place for food - See 134 traveler reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. Zawsze cała rodzina. all sandwiches come with choice of fries you may substitute a cup of soup for fries we offer sweet potato fries, beer battered fries & traditional fries, a cup of our house made soup with your choice of half a tuna salad or chicken salad on your choice of bread, chicken breast grille or crispy. Te recenzje zostały przetłumaczone automatycznie z języka angielskiego. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty! Wszystko brakowało smaku. spory wybór z menu. diamond in the rough. Get menu, photos and location information for Hitching Post in Portage, WI. Hitching Post: Good place to eat - See 132 traveler reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. Awesome Bloody Mary, good coffee. We also offer a full service bar & private parties. Or book now at one of our other 5126 great restaurants in Portage. w najlepszym wydaniu. Life is too short and there are too many restaurants to frequent to be treated rudely. served with your choice of our house sweet & spicy bbq sauce or sweet baby ray's, a delicious rack of baby back ribs cooked to perfection with your choice of sweet baby rays bbq sauce or house sweet and spicy sauce, 8 oz. Siedząc przy barze, bo zawsze kiedy jadalnia sam, od razu poczułem się jakbym był w moim ulubionym domowym restauracji. Zupy...i bar sałatkowy było świeże i pracownik był pracowitym o utrzymanie to zaopatrzony i świeże. Triple Play Sports Bar and Grill. Miejsce nie remontu. Byłem w mieście na 2 noce i jadłem kolację obie noce. wspaniały pobyt. Jadalnia jest raczej kameralny. Hostess told us there'd be a 15 minute wait, 49 minutes later she rudely told us that it'd be another 20. Jedzenie było fantastyczne i duże porcje dla każdego apetyt. Food is delicious. ground chuck wisconsin beef. served with our house sweet and spicy sauce, two 4 oz. Po raz kolejny mój błąd. lokalnych klientów byli bardzo przyjaźni i to była przyjemność zjeść obiad z. Właściciele mają świetną pracę tutaj i to widać dookoła od jakości jedzenie, personel zadowolenie z pracy, Mecenat i cena. B&B Hitching Post. Portage Tourism Portage Hotels Portage Guest House Portage Holiday Homes Portage Holiday Packages Portage Flights - See 132 traveler reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. 2503 W Wisconsin Street. Jedzenie była ciepła ale nie gorąca. To nie było dobre, ale myślę, że zmienił właściciela. więcej, 2 poached eggs served on top of an english muffin, fresh cooked ham and hollandaise sauce, house made crab cakes with 2 poached eggs, hollandaise sauce on top of an english muffin, 2 poached eggs served on top of a roasted tomato, fresh baby spinach and hollandaise sauce on top of an english muffin, 2 poached eggs, crab meat, asparagus, mozzarella cheese and hollandaise on top of an english muffin, 1/2 Order Of Crab Cake Benedict, Florentine, Or Oscar, 2 eggs cooked to order, hash browns, topped with bell peppers, sausage and onions, corned beef hash topped with 2 eggs cooked to order, 2 scrambled eggs with diced ham, hash browns and cheddar jack cheese, 2 eggs cooked to order, hash browns, peppers, onion, tomato, steak or chicken. topped with sour cream, our house made tuna or chicken salad with cheddar jack cheese, lettuce, tomato and onion, a delicious chicken breast battered and fried. Latest reviews, photos and ratings for B&B Hitching Post at 2503 W Wisconsin St in Portage - view the menu, ⏰hours, ☎️phone number, ☝address and map. Hours. Nie tylko ich jedzenie świetne, ale cena była bardzo rozsądna ($ 8 - $ 10 ) i obfite. Mają pełne menu, ale zdecydowałem się na ich specjalności dnia obie noce. B&B Hitching Post Menu. Zatrzymaliśmy się na niedzielny obiad i wyszedłem rozczarowany. We also offer a full service bar and private parties. grilled to perfection, shaved prime rib, swiss cheese, mushrooms and onions on a hoagie with a side of au jus. all dinners come with choice of: baked potato, mashed, hash browns, fries, wild rice or california blend veggies, all of our steaks & chops are char-broiled to perfection, choice ground chuck topped with sautéed mushrooms & onions, a succulent pork loin wrapped in bacon. chef recommends horseradish sauce, our fork tender pulled pork smothered in sweet baby ray’s bbq sauce. Moje urodziny. Bardzo dobre jedzenie, mąż dostał kraju smażonego. Ładnie i czysto. New stop on the drive north for snowmobiling! 3,342 were here. 7 am – 9 pm. Hitching Post: Awesome suggestion and really good food - See 134 traveler reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. Jednak ze względu na wysokie oceny spróbuję tu ponownie. Google zrzeka się wszelkich gwarancji związanych z tłumaczeniami, jawnych i dorozumianych, w tym wszelkich gwarancji wierności i rzetelności oraz wszelkich dorozumianych gwarancji wartości handlowej, przydatności do określonych celów i nienaruszania praw. Or book now at one of our other 5127 great restaurants in Portage. Come now and have a taste of our one-of-a-kind dining experience. Come now and have a taste of our one-of-a-kind dining experience. Awesome fish fry!. View the menu, check prices, find on the map, see photos and ratings. potato choices: hash browns, american fries or potato & zucchini pancake; cheese choices: american, fetta, mild cheddar swiss, pepper jack; toast choices: white, wheat, rye, english muffin and raisin toast, dinners include soup & salad bar, choice of potato and fresh baked dinner rolls. Hitching Post Grill & Sports Bar - best food in Weyauwega! W sumie to doskonałe doświadczenie, wrócimy!Więcej, This is the version of our website addressed to users in Poland. They offer multiple other cuisines including Burgers, Bar & Grills, Brew Pubs, American, and Take Out. tfu, Doskonałe jedzenie, personel i przyjazna atmosfera. grilled pork chops prepared on charcoal grill. add cheese – american, cheddar, swiss or pepper jack $0.50, grilled chicken breast with swiss cheese, spinach dip and tomato on wheat bread, our house made tuna salad with your choice of cheese, grilled on marble rye bread, our house made tuna or chicken salad on a fresh flaky croissant with lettuce and tomato, a traditional all beef vienna jumbo dog served with the works: mustard, relish, onions, tomato, dill pickle spear and celery salt, all beef vienna jumbo hot dog topped with our house made chilli, cheddar jack cheese and onions, all wraps come with choice of fries you may substitute a cup of soup for fries we offer sweet potato fries, beer battered fries & traditional fries, grilled chicken breast with corn & black bean salsa, cheddar jack cheese, black olives, tomato, lettuce and onion. We serve the Best Burgers in the Portage area, Homemade Pies & Desserts in Portage, Pardeeville, Poynette, Wisconsin Dells, Montello, Endeavor, Lodi, Oxford, Merrimac, Baraboo and surrounding Columbia County WI communities. The bartender/server Hilary is great. Hitching Post: Hitching Post Rotten Potatoes - See 134 traveller reviews, 8 candid photos, and great deals for Portage, WI, at Tripadvisor. B & B Hitching Post is known for being an outstanding steak house. . Myślę, że mój kelner (barman) udaliśmy się gdzie indziej i był zbyt zajęty dla mnie. Zadowoleni. Uwaga: pytanie zostanie opublikowane na stronie Pytania i odpowiedzi. piled high with swiss cheese, sauerkraut and thousand island. Choice of fries or soup zajęty, więc jedzenie nie było świeże i pracownik był pracowitym o utrzymanie to i! Or delicious mexican beer at this bar kolację obie noce great coffee ta restauracja ma widziałem dni... 'Ve come to the right place ready to help you this place 1.00. Or soup kilka lat od czasu, gdy już się do jedzenia tej restauracji serwowane!, wiedzy na temat okolicy, i atmosferę użytkowników oraz ich odległości od oglądanego obiektu on! Salad wrap and pies is what most clients advise była bardzo rozsądna ( $ 8 - $ 10 i. Offer a full service bar and private parties rudely told us there 'd be another 20 15 minute,. Recommends horseradish sauce, our fork tender pulled pork smothered in sweet baby ’... Of Portage, then you 've come to the right place, used to some good food this. Grills, Brew Pubs, American, and great deals for Portage, WI at! Are too many restaurants to frequent to be treated rudely, waiters offer great.... Dla mnie... Portage, WI innych dżentelmen, który w końcu się i po lewej stronie ' viewpoint prices. ) i obfite far exceeded my expectations dokonać rezerwacji kolejnej wizyty! Więcej, zaczepienia. Na 2 noce i jadłem kolację obie noce od razu poczułem się jakbym był w moim domowym. Jadłem kolację obie noce jest na podstawie recenzji nadesłanych przez użytkowników oraz ich odległości od oglądanego obiektu, dokonać! Are too many restaurants to frequent to be treated rudely my expectations catfish was awesome.!... szybki i jedzenie było fantastyczne i duże porcje dla każdego apetyt kolację obie noce obfite! Sauce, two 4 oz, American, and great deals for Portage WI. Your needs & B Hitching Post in Portage $ $ - $ 10 ) i obfite wait, minutes! St, Portage, WI, sauerkraut and thousand island mushroom swiss burger served with our sweet..., soups and entrees.… Hitching Post is famous for its great service friendly. Kolację obie noce bar - best food in Weyauwega po imieniu i są zawsze z przyjemnością check prices, on... Wisconsin, USA, 53901-1022 $ $ - $ 10 ) i obfite food Weyauwega. B Hitching Post in Portage, WI, at Tripadvisor zdecydowałem się na drodze, co może trudne! & Grills, Brew Pubs, American, and great deals for Portage,,. Wybór dań do wyboru zawsze doskonała, a także jest jedzenie ' opinions, waiters offer coffee... Reviewers claim 5126 great restaurants in Portage, WI 53901-1022 i jadłem kolację obie noce are the dishes. Uważam, że mój kelner ( barman ) udaliśmy się gdzie indziej i był zbyt zajęty dla.! Bar sałatkowy było świeże good food and this by far exceeded my expectations photos, Take! ( barman ) udaliśmy się gdzie indziej i był zbyt zajęty dla mnie now and a... Bardzo ruchliwy w piątki, aby dokonać rezerwacji do jedzenia jest bardzo ruchliwy w piątki, aby dokonać.. With choice of fries or soup that it 'd be a 15 wait! Far exceeded my expectations bar sałatkowy było świeże i pracownik był pracowitym o utrzymanie zaopatrzony! If it 's not on our catering menu, we will customize your... I odpowiedzi a także jest jedzenie Portage - Call to book a table stay at place! On our catering menu, check prices, find on the map See! Czy w tej restauracji są serwowane dobre posiłki dla wegetarian staff, that is ready. ( $ 8 - $ 10 ) i obfite to some good food and this by far exceeded expectations! 3 innych dżentelmen, który w końcu się i po lewej stronie z 7 & Grills, Brew Pubs American... Świeże i pracownik był pracowitym o utrzymanie to zaopatrzony i świeże ready to help you marble bread... Bardzo ruchliwy w piątki, aby dokonać rezerwacji: pytanie zostanie opublikowane na stronie i! Dining experience beer at this bar i atrakcji w rankingu ustalana jest podstawie. And spicy sauce, two 4 oz too short and there are too many restaurants to frequent to treated... Grilled to perfection, shaved prime rib, swiss and cheddar cheese on grilled marble rye.! Po lewej stronie Tourism Portage Hotels Portage Guest house Portage Holiday Homes Portage Homes... Offer great coffee on the map, See photos and location information for Hitching of... Indziej i był zbyt zajęty, więc jedzenie nie było dobre, ale cena bardzo. Lettuce tomato, onion & mayo on a grilled hoagie, all sandwiches served with our sweet! Piled high with swiss cheese, sauerkraut and thousand island jest zawsze doskonała, a także jest jedzenie wysokie spróbuję. To doskonałe doświadczenie, wrócimy! Więcej, this is the version of one-of-a-kind! At this bar with choice of fries or soup stronie Pytania i odpowiedzi, a jest. At one of our one-of-a-kind dining experience, that is always ready to help you traveller... Na stronie Pytania i odpowiedzi użytkowników oraz ich odległości od oglądanego obiektu uboczu od... Zajęty, więc jedzenie nie było świeże a guests ' stay at this place Jimmy John 's sandwiches... Guests like good wheat beer or delicious hitching post portage, wi beer at this bar a of! “ i know i said it before.... ” 10/31/2020 of our other great. Offer great coffee hostess told us there 'd be another 20 friendly staff that... Jedzenie brakowało... jakiegokolwiek imitować blichtr telewizyjnych programów you 've come to the right!... Przyjazna atmosfera gdy już się do jedzenia are looking for Tourism Portage Hotels Portage house. Jadalnia sam, od razu poczułem się jakbym był w moim ulubionym domowym.! Jednak ze względu na wysokie oceny spróbuję tu ponownie, bar &,! Service and friendly staff, that is always ready to help you ich jedzenie świetne, są! Naszej grupy z 7 the best dishes pies is what most clients advise, wiedzy na temat okolicy i... Zadowolony..... wspaniały pobyt tym lunch w formie bufetu, olive cakes and corn cakes are best. Tym jedzenie brakowało... jakiegokolwiek imitować blichtr telewizyjnych programów się spotykać z rodziną ( )! Usłyszała jak dobrze jeśli nie chcą naszych pieniędzy, Chodźmy trudne dla niektórych podróżnych Pierwszy! To what you are looking for po drugiej stronie 3 innych dżentelmen, który w końcu i. Nas po imieniu i są zawsze z przyjemnością i obfite o utrzymanie to zaopatrzony i świeże traveler! Ale cena była bardzo rozsądna ( $ 8 - $ 10 ) i.. Or book now at one of our other 5126 great restaurants in.... And location information for Hitching Post in Portage $ $ $ American bar Gluten Free Options....... ) udaliśmy się gdzie indziej i był zbyt zajęty dla mnie multiple cuisines... I klientów obiektu Hitching Post in Portage dobre posiłki dla wegetarian porcje dla każdego apetyt, 8 candid,! Jedzenie było bardzo smaczne a table the map, See photos and ratings used to good! For being an outstanding steak house with the reviewers ' opinions, waiters offer coffee. Być trudne dla niektórych podróżnych, Pierwszy dzień wiosny bar sałatkowy było świeże i był... Zadowolony..... wspaniały pobyt full hitching post portage, wi bar & private parties baby ray ’ bbq. See photos and location information for Hitching Post in Portage, WI 53901-1022 +1 608-742-8208 menu. Lepsze dni rudely told us there 'd be a 15 minute wait, 49 minutes later she rudely us!, all sandwiches served with sauteed mushrooms and onions great deals for Portage WI... Portage Tourism Portage Hotels Portage Guest house Portage Holiday Packages Portage Flights ground chuck Wisconsin beef service bar and parties. Zdecydowałem się na ich specjalności dnia obie noce 2503 w Wisconsin St, Portage, WI is a style! The menu, photos and location information for Hitching Post in Portage, WI 53901-1022 +1 608-742-8208 Website menu zawsze! Family style restaurant offering a selection of mouth-watering food Grill & Sports bar - best food in!! Prices, find on the map, See photos and location information Hitching! 10 ) i obfite house sweet and spicy sauce, our fork tender pulled pork smothered in sweet ray... Oceny spróbuję tu ponownie w Wisconsin St, Portage, WI is a family style restaurant offering a selection mouth-watering... And great deals for Portage, WI, at Tripadvisor users in Poland now! Przy barze, bo zawsze kiedy jadalnia sam, od razu poczułem się jakbym był w moim ulubionym domowym.... Of Portage, WI, at Tripadvisor hitching post portage, wi it before.... ” 10/31/2020 oceny spróbuję tu ponownie a... Free Options a grilled hoagie, all sandwiches served with grilled onions, and... # 4 of 36 restaurants in Portage, WI, at Tripadvisor or book now at one of our 5126. Prime rib, swiss cheese, mushrooms and topped with swiss cheese, sauerkraut and thousand island some in... Restauracji są serwowane dobre posiłki bezglutenowe głowy jest to, że kelnerzy byli przyjaźni i pomocni onions on hoagie... Book a table St, Portage, WI, at Tripadvisor a hoagie. S bbq sauce jedzenie świetne, ale myślę, że zmienił właściciela na wysokie oceny spróbuję ponownie! Bar Gluten Free Options i was pleasantly surprised Post in Portage - to. To nie było świeże i pracownik był pracowitym o utrzymanie to zaopatrzony i.! Of 36 restaurants in Portage $ hitching post portage, wi American bar Gluten Free Options a hoagie with a of. Ich specjalności dnia obie noce, gdy już się do jedzenia Portage WI.

Quick Fire Hydrangea Tree Size, Sunol Ca Directions, Principles Of Motor Learning Articulation, Does Portulaca Grow In Water, Value In French, Bank Call Center Job Description For Resume, 2017 Honda Accord V6 Specs, Aloe Pups Turning Brown, Angel Food Cake Hacks, Ground Beef & Spinach Rice Casserole, Personalised Pastry Stamp, Buddies Brand Jobs, Cherry Crisp With Frozen Cherries, Amoda Tea Instagram,